oferta wycena kontakt
Panoramy sferyczne Wirtualne wycieczki Obiekty obrotowe
OFERTA SPECJALNA

Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość? Mamy ofertę specjalnie dla ciebie!

Specjalny interfejs zawierający:
jedną panoramę sferyczną pomieszczenia,
informację na jej temat,
mapkę google,
nielimitowaną ilość zdjęć dodatkowych
oraz hosting i domenę na naszym serwerze przez co najmniej rok.

To wszystko za jedyne 300zł netto!
(Zobacz przykład)

Za każdą kolejną panoramę sferyczną w tej ofercie tylko 100zł netto.

wynajme pokoj
 
Wirtualne Wycieczki:
  To zestawienie praktycznie nieograniczonej ilości Panoram Sferycznych, między którymi jest możliwość swobodnego przemieszczania się za pomocą strzałek, mapki lub wybierając interesująca nas panoramę z listy lub ich miniaturek.

 
Panoramy Sferyczne:
  Standardowa panorama sferyczna (72Mpix)  
  Może zostać wykonana w każdych warunkach oświetleniowych. Robiąc zdjęcia na zewnątrz unikamy jedynie negatywnych warunków atmosferycznych takich jak padający śnieg, deszcz lub silny mróz. Istnieje możliwość fotografowania bardzo małych wnętrz (już od 50cm sześciennych!) do wielkich przestrzeni, oraz na dowolnej wysokości od 30cm do 6m.
Zdjęcie wykonujemy w rozdzielczości 72Mpix jednak najczęsciej optymalizujemy jej rozmiar do 32Mpix po to aby szybciej się wgrywała i płynniej działała w przeglądarce.

  Giga panorama (1008Mpix)
  Panorama wykonana większą ilością zdjęć, dzięki czemu daje możliwość robienia dużych zbliżeń. Pomimo większej wagi na serwerze, w przeglądarce ładuje się równie szybko co standardowa panorama, dzięki systemowi ładowania jedynie tego fragmentu obrazu, który jest w danym momencie powiększany. Ten sam system stosuje np. Google Maps.

  Panorama sferyczna w 3D (Zobacz przykład)
  Na życzenie może zostać przygotowana wirtualna wycieczka składająca się z trójwymiarowych panoram sferycznych. Aby odbiorca mógł zobaczyć efekt 3D, będą potrzebne gogle Oculus Rift, Google Cardboard, okulary anaglifowe (np. red-cyan), telewizor 3D lub inne urządzenie pozwalające na oglądanie obrazu trójwymiarowego.

  Panorama sferyczna z dużych wysokości (Zobacz przykład)
  Aparat fotograficzny wzniesiony za pomocą drona, pozwala na wykonanie panoram z dowolnej wysokości. Takie ujęcie może być stosowane w sytuacji gdy chcemy przedstawić większy obszar terenu na jednym ujęciu.

 
  Dodatki do Panoram Sferycznych oraz Wirtualnych Wycieczek:
   
  Zdjęcia z masztu (Zobacz przykład)
  Panoramy Sferyczne oraz zdjęcia dodatkowe mogą zostać wykonane z wysokości do 6 metrów nad ziemią, bez dodatkowych kosztów.

 
  Dodatkowe zdjęcia (Zobacz przykład)
Umożliwiają pokazanie detali otoczenia, a ich otwarcie następuje po kliknięciu na przycisk widoczny w określonym miejscu panoramy sferycznej.

  Wyskakujące okienka z informacjami lub grafiką* (Zobacz przykład)
Mogą zostać przyporządkowane do określonego elementu panoramy sferycznej i pokazywanie po jego wciśnięciu, najechaniu na niego kursorem myszki lub zaraz po załadowaniu panoramy. Dają możliwość bardziej rozwiniętego opisania wybranych elementów panoramy tekstowo lub graficznie.

  Wyskakujący nagłówek, opisy tekstowe (Zobacz przykład)
Umożliwiają opisanie wybranych elementów widocznych na panoramie sferycznej, a ich wyświetlenie następuje po najechaniu na nie kursorem myszki lub odrazu po załadowaniu panoramy.

  Muzyka i dźwięki 3D* (Zobacz przykład)
Również uruchomienie tego dodatku może zostać przyporządkowane do różnych elementów panoramy. „3D” oznacza, że jego natężenie oraz kierunek może być określony i daje duże wrażenie realizmu.

  Film wideo* (z dźwiękiem 3D lub bez) (Zobacz przykład)
Może zostać zamieszczony, jako element panoramy lub wyskakiwać w okienku po naciśnięciu przycisku lub wybranego elementu panoramy. Na przykład jeśli na zdjęciu znajduje się telewizor, ekran monitora lub telebim, warto wstawić w nim ten dodatek, aby ją uatrakcyjnić.

  Flara świetlna, deszcz, śnieg lub fajerwerki (Zobacz przykład)
  To animowane efekty graficzne, które mogą zostać dodane w celu ożywienia panoramy i nadaniu jej odpowiedniej atmosfery.

  HDR realistyczny lub surrealistyczny (Zobacz przykład)
  Dajemy możliwość wyboru jednego z dwóch rodzajów HDR:
realistyczny (standard) - zdjęcia wykonane tą techniką doskonale odzwierciedlają rzeczywisty wygląd otoczenia.
surrealistyczny - zdjęcia wykonane tą techniką sprawiają wrażenie jakby otoczenie zostało wygenerowane komputerowo.

  Retusz lub fotomontaż (Zobacz przykład)
Istnieje możliwość retuszowania zdjęć. Zmieniania koloru, faktury, wygładzania, zamazywania lub całkowitego usuwania elementów, których pokazać nie chcemy.
O chęci wykonania retuszu lub fotomontażu należy poinformować przed wykonaniem zdjęć.

  Hosting naszych prac na własnym serwerze + Domena  
  W ramach naszych usług oferujemy tani hosting naszych prac na własnym serwerze oraz domenę np. (www.trzywymiary.com/twojanazwa). Oferta skierowana głównie dla osób które nie posiadają jeszcze własnej strony internetowej i chcieliby aby nasza praca pełniła jej funkcje.
     
   
  Elementy pozwalające poruszać się po Wirtualnej Wycieczce:
   
  Strzałki (Zobacz przykład)
  Są standardowym sposobem poruszania się po wirtualnej wycieczce. Umieszczone w odpowiednich miejscach panoram sferycznych, umożliwiają swobodne przemieszczanie się między nimi.

  Wysuwana lista panoram (Zobacz przykład)
  Są dodatkowym sposobem poruszania się po wirtualnej wycieczce. Przejście do wybranej panoramy następuje po kliknięciu na jej nazwę na liście.

  Miniaturki (Zobacz przykład)
  Również są dodatkowym sposobem poruszania się po wirtualnej wycieczce. Miniaturka zawiera malutkie zdjęcie fragmentu panoramy po której kliknięciu następuje przejście do niej.

  Mapy (Zobacz przykład)
  Istnieje możliwość zamieszczania map okolicy lub budynku, w którym panorama została zrobiona. Pomagają one w orientacji i przemieszczaniu się po wirtualnej wycieczce.

  Specyfikacja techniczna:

 

HDR
Wszystkie nasze panoramy powstają w technologii HDR dzięki której zdjęcia zachowują szczegóły zarówno w jasnych jak i ciemnych fragmentach otoczenia.

Flash lub HTML5
Panoramy Sferyczne są w technologii Flash lub HTML5 w zależności od urządzenia na którym są odtwarzane. Flash pozwala na umieszczanie wielu dodatków, takich jak animacje i filmy któe znacznie je ożywiają. HTML5 jest natomiast lżejszym systemem dla procesorów i może być wyświetlany w przeglądarkach internetowych na każym urządzeniu.

Wersja offline
Na specjalne życzenie klienta, wirtualne wycieczki mogą również zostać osadzone w pliku wykonywalnym (*.exe) dla komputerów typu PC lub (*.app) dla komputerów typu Macintosh. Dzięki temu aplikacja może zostać uruchomiona bez konieczności instalowania pluginu i korzystania z internetu.

 
Przedmioty Obrotowe:
 

Płynność obrotu
Może wynosić: 8, 12, 18, 24, 30, 36, 48, 60, 72, 96 lub 100 klatek na pełny obrót 360 stopni. Standardowo wynosi 36 klatek na obrót.

Rozmiar okienka
Dowolny. Standardowo wynosi 450x500 pikseli.

Szybkość ładowania
Zależy od ilości zdjęć wchodzących w skład obiektu obrotowego, ich rozmiaru i stopnia kompresji, której stosowanie wpływa nieznacznie na pogorszenie jakości zdjęć. W powyższych przykładach kompresję użyto tylko w wersji 96 klatkowej.

Auto-obracanie
Czyli obracanie się obiektu po pewnym czasie bezczynności. Może być włączone lub nie. Można dowolnie określić długość czasu bezczynności po którym nastąpi auto-obracanie oraz jego szybkość.

Tło
Standardowo jednolity czarny lub biały dobierany w taki sposób, aby był jak największy kontrast między nim a fotografowanym przedmiotem. Na specjalne życzenie może być umieszczona grafika*, jako tło.

Waga i rozmiar przedmiotów
Waga przedmiotu nie może być większa niż 20kg a rozmiar nie może przekraczać 50cm sześciennych.

 
  Dodatki do Przedmiotów Obrotowych:

 

Ruchome przyciski
Znajdujące się w konkretnych miejscach na obiekcie obrotowym, które po wciśnięciu pokazują plansze z opisem i dodatkowym zdjęciem.

Zoom
Przycisk, dzięki któremu można przybliżyć dowolne ujęcie.

*Elementy dodatkowe takie jak muzyka, dźwięk, film wideo lub grafika dostarcza klient. Elementy te muszą pochodzić z legalnego źródła oraz nie mogą być przedmiotem naruszenia praw autorskich.
 

Sprawdź nasze ceny:
Idź do WYCENA >>>

Copyright: TrzyWymiary.com
panoramy 3d | panoramy sferyczne | wirtualne wycieczki | warszawa | panoramy 360 | zdjecia | fotografie 3d | vr | fotografika | wirtualne zwiedzanie | trójwymiarowe | prezentacje | trzy wymiary | packshoty | obiekty 3d | przedmioty obrotowe | przedmioty 3d | zdjęcia przedmiotów 3d | spacery 3d | stereoskopia | anaglify | zdjęcia 3d